Першим був Путін: як антикорупціонер стає синонімом корупціонера

Об этом сообщает napensii.in.ua со ссылкой на СМИ.

Те, що істеричний патріотизм – або показна миролюбність – нерідко стають останнім притулком корупціонерів і зрадників – ми добре знаємо й із досвіду світової історії, і зі свого.

За бабусиною вишиванкою чергового борця за народне щастя й учасника всіляких блокад може ховатися звичайнісінький злодій, а за розмовами якнайшвидше домовитися з Путіним і домогтися миру – елементарне бажання заробляти гроші в Росії або просто банальний хабар.

Однак ще однією ознакою українських реалій стало перетворення боротьби з корупцією на притулок пройдисвітів і просто звичайних корупціонерів. Михайло Жванецький іще за радянських часів зрозумів, що той, який охороняє, від цього й має. За наших українських умов той, із чим бореться, на цьому й заробляє. Ще трохи, і слово "антикорупціонер" в українських реаліях стане синонімом корупціонера.

І це своє досягнення ми не просто поширили на весь інший світ. Ми дісталися до самих його вершин. Уже сам президент Сполучених Штатів забрався в той самий притулок, в якому так чудово відчувають себе українські борці за все добре і проти всього поганого.

"В Україні до нього (ідеться про Трампового співрозмовника Володимира Зеленського) була колосальна корупція, більше, ніж у будь-якій іншій країні світу. Фактично її вважали однією з найкорумпованіших країн у світі. Мені не хотілося давати гроші країні, яка настільки корумпована," – пояснив американський президент блокування військової допомоги Україні, яке сталося якраз за президента Зеленського.

А за колишньої найкорумпованішої влади допомогу справно виділяли. Але це не має ніякого значення. І навіть не треба ловити Трампа на цих очевидних невідповідностях. І це ніякий не тиск на Зеленського. Жодної хвилини. Головне – він бореться із корупцією. Таке не обговорюють, такому аплодують.

Гарний вигляд має, чи не так? Ось приблизно такий самий гарний вигляд уся ця імітація бурхливої ​​діяльності має і матиме в нас – коли боротьбою із корупцією виправдовуватимуть банальні бажання розпиляти чуже добро, домогтися політичного результату, вибудувати авторитарну систему.

Адже врешті-решт першим патентованим борцем із корупцією й олігархією серед чинних президентів був зовсім не Трамп і навіть не Зеленський.

Першим був Путін.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Віталій ПОРТНИКОВДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570110173-pershim-buv-putin-yak-antikoruptsioner-stae-sinonimom-koruptsionera.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя